O nas

Witamy na naszej stronie,

kanapki

na której znajdą Państwo ciekawe przepisy dań serwowanych dla klientów a także pełną ofertę na spotkania, konferencję, przyjęcia bankiety oraz wyroby garmażeryjne.

Gorąco zachęcamy do składania zamówień na wyroby garmażeryjne oraz dania ciepłe na każdą okoliczność z dostawą do Państwa domu również w formie pełnego cateringu – spełniamy również nietypowe zamówienia.

Obecnie obsługujemy pracowników Volkswagen Group w skład, którego wchodzą: biurowiec, magazyn części oraz techniczne centrum serwisowo szkoleniowe.

Każdego dnia przygotowujemy zróżnicowane menu w skład, którego wchodzą dania mięsne, wegetariańskie, wyśmienite zupy oraz sałaty i koktajle z owocami.

Do naszych potraw używamy jedynie naturalnych składników opierając się o sprawdzone przepisy co sprawia, że serwowane przez nas posiłki są wyjątkowo smaczne.

Nie korzystamy z ulepszaczy, półfabrykatów i sztucznych składników typu ziemniaki i sosy w proszku…

Posiadamy w pełni wdrożony system HACCP, GMP, GHP oraz wewnętrzny system kontroli jakości opierający się o międzynarodowe doświadczenie zebrane podczas pracy za granicą.

Codziennie  mamy kontakt z klientami o różnorodnym smaku  i  podniebieniu, którzy wracają na domowy obiad często zabierając coś pysznego dla rodziny.

Organizujemy spotkania, szkolenia, bankiety oraz  catering z pełną obsługą.